Aslan Burcu
 
Burada klişe burç yorumları okumayacaksınız,  burçların kendilerine has özelliklerini biliyorsunuz  ya da binlerce farklı yerden hepsini okuyabilirsiniz.  Ben burada mistik güçlerinden, doğal taşlarla uyum içerisine girdiklerinde neler yaşadıklarından uzunca  zaman süren gözlem ve araştırmalarımdan  bahsedeceğim.
 
Yaşam gücü ve canlılığı temsil eder, güneşin etkisi altındadır, parlaklığı ve yakıcılığı aslan burcuna geçmiştir. Eşsiz ve özel hissedilen aslan burcuna egosunu sakinleştirmek için Akuamarin ve İnci taşını öneriyorum. Bu senin saygınlığına daha fazlasını katacaktır. Sakin görünüşün ve içinde kopan fırtınalar için de Strin öneriyorum. Her zaman “sen” ol istiyorsun biliyorum ama bu her zaman olmaz ve olmadığı zaman kaçamazsınız. O yüzden Strin size bu sakinliği getirecektir, hem gücünüzü sarsılmaz kılacak hem de size istediğinizi getirecektir.
 
Cömertsin, sevmeyi de sevilmeyi de fazlasıyla seversin. O içindeki tembeli yenmen gerekiyor, onu yendiğinde mükemmel insanı yaratmaya az kalacaktır. Bunun için de Hayalet Kuvars tavsiye ediyorum. Amaç ve hayallerini gerçeğe götürmek için sana yardımcı olacaktır. Yeni deneyimlere açık ve güvenli hissederek yaşamaya devam edeceksin. Yaşadığın o ana odaklanmanı ve mükemmel konsantrasyon sağlayacaktır.

 

Aslan burcuna özel işler