Boğa Burcu
Burada klişe burç yorumları okumayacaksınız, burçların kendilerine has özelliklerini biliyorsunuz ya da binlerce farklı yerden hepsini okuyabilirsiniz. Ben burada mistik güçlerinden, doğal taşlarla uyum içerisine girdiklerinde neler yaşadıklarından uzunca zaman süren gözlem ve araştırmalarımdan bahsedeceğim.
Boğa burcu, venüs’ün etkisinde hayatın neşeli ve olumlu yönlerinde dolanmayı sever. Giyinmeyi, göze çarpmayı seversiniz. Venüsün verdiği güzellikle yaşarsınız, size tavsiyem akik taşıdır. Normalde akik taşını daha çok şifacılara tavsiye ederim ama sizin için önerim kendinize güveninizin sarsılmadan devam edebilmesi ve iyimser davranabilmeniz için. Zor zamanlardan geçiyorsunuzdur, hepimiz geçeriz. Bunlar atlatılabilecek ve bizi olgunlaştıracak şeylerdir. Labradorite size düşünmeniz ve sakinliğiniz için bir yol açabilir. Kuzey ışıklarını boynunuzdan izlemek ilginizi çekecektir…
Sahip olma senin yaşam gerçeğindir, yaşamın boyunca güven ararsın, riske atmazsın hiçbir şeyi. Doğada bulunan ilhamla işlerini yürütmeyi seversin bu sebepten ruhsal olarak tamamlanmış hissedersin kendini. Amacın uğruna bazen çok büyük sabır gösterirsin, bu insanların hiç anlayamayacağı bir şeydir, devam. Somut şeylerle uğraşmayı, dünyalığı seversin.

boğa burcuna özel işler