Akrep Burcu

Akrep Burcu
Burada klişe burç yorumları okumayacaksınız, burçların kendilerine has özelliklerini biliyorsunuz ya da binlerce farklı yerden hepsini okuyabilirsiniz. Ben burada mistik güçlerinden, doğal taşlarla uyum içerisine girdiklerinde neler yaşadıklarından uzunca zaman süren gözlem ve araştırmalarımdan bahsedeceğim.
 
Yüksek duygu sellerine maruz kalırız genellikle ve analiz yeteneğimiz Plüton sayesinde gelişmiştir. İnsanlar için kolay yollar bulup onlara duymak istediklerini keyifle söyleyip istediklerimizi daha kolay elde ederiz. Garnet(lal taşı) ile uyumunu gözle görebilirsin, Garnetin göz alıcı kırmızılı akrebin kendi içerisindeki duygu yoğunlunu yatıştırıyor. Bazen akıllıca kararlar vermekte zorlanan bizlerin işini kolaylaştırabilir. Psikolojimiz bozulmaya epey meğilli, Pembe Kuvarsla da çok güzel anlaşırız. Sakinleştirip Plütonun hareketli durumunu normalleştiriyor, doğanın dinginliğine dönebilme imkanı veriyor. Ateşte yürümeyi seviyoruz, acılarla olgunlaşmayı tercih ederiz. Kendi içerimize dönük yaşamak mistik olaylarla sürekli karşılaşmamıza neden olur. Akrep vücutta hayat ve ölümün başladığı yeri simgeler, Ölüm, Yıkım, Yok olma konularıyla ilişkilendirilir. Burada da Ametistin yumuşaklığını tavsiye edebilirim. Ametist bize hoş rüyalar gördürüp güzel günlere uyanmanızı sağlayacaktır, gün içerisindeki yıpranmanızı gece rüyalarınız süsleyecek. Gece olup uyumanız gerektiğinde bu sizi mutlu edecektir. Ametist güzel bir ilaçtır.
Bizler gülmeyi o kadar da sevmeyiz, soğukkanlılıkla istediğimize usulca ilerleyebiliriz. Biraz inatçı ve intikamcı olduğumuz doğrudur, malesef ki bu konuda burçlar kuşağının en iyisi biziz. Güven problemi yaşarız fazlasıyla bunun için de Labradorite veriyorum, size önerim bununla yaşarken ellerinizi taşınıza koyup onun gün içinde ne kadar yorulduğunu dinlemenizdir. Taşlar sizden kötü şeyleri alacaktır. Hiçbir taşın kötü özellikleri yoktur ama size en fazla fayda sağlayacak taşları gösterebilirim…
[gap] [title style="bold-center" text="Akrep Burcuna Özel İşler"] [ux_products cat="62" products="15"]

İletişim formu