Aslan Burcu

Aslan Burcu
 
Burada klişe burç yorumları okumayacaksınız,  burçların kendilerine has özelliklerini biliyorsunuz  ya da binlerce farklı yerden hepsini okuyabilirsiniz.  Ben burada mistik güçlerinden, doğal taşlarla uyum içerisine girdiklerinde neler yaşadıklarından uzunca  zaman süren gözlem ve araştırmalarımdan  bahsedeceğim.
 
 
Zodyağın en gösterişli burcu Aslan; girdiğin her ortamda güneş gibi parlıyorsun. Bu özelliğin aslanın yöneticisi Güneş’ten geliyor sahiden de. Güneş’in sıcaklığı tüm çehrende hissediliyor. Kuvvetli bir aura yayıyorsun etrafına. İnsanların seni fark etmemesinin imkanı yok böylelikle değil mi? Sen de seviyorsun ilgi odağı olmayı. Hatta bazen ilgi odağı olmazsan sinir oluyorsun. Görmezden gelinmek senin kırmızı noktan oluyor çoğu zaman. Senin gölge tarafın, ego. Zaman zaman benliğin fazla tarafına geçebilirsin. Bu sevimsiz bir ego çalıştırabilir. Bu her zaman kötü değildir, kendiyle özdeşleşmiş bir aslan gereksiz ego yapmaz zaten. Bunu dengeleyebilmen adına sana Akuamarin ve İnci taşını öneriyorum. Saygınlığına saygınlık katacaktır. Sen ateşin çocuklarındansın, öfken yakıcı oluyor. Bunun için ise sana Strin taşını öneriyorum. Her zaman “sen” ol istiyorsun biliyorum ama bu her zaman olmaz ve olmadığı zaman kaçamazsınız. O yüzden Strin size bu sakinliği getirecektir, hem gücünüzü sarsılmaz kılacak hem de size istediğinizi getirecektir.
 
Liderlik yeteneğinden bahsetmeme gerek var mı? Peki ya cesaretine ne demeli? Bu senin yaratılışının tohumu. Aslan, ormanların kralıdır. Senin lafının üstüne söz söylenmez. Özgüvenin vücut bulmuş halisin. Bu her istediğini elde etmeni çok kolaylaştırıyor olmalı. Ayrıca senin olan sadece sana aittir. Hiçkimse sana ait olanın üstünde hak iddia edemez. Canın pahasına korumak istiyeceksin. Bu da bazı zamanlar kıskançlık doğurabilir. Sana Kehribar taşını öneriyorum. Stresini azaltırken karar almanı ve net olmanı sağlayacak. 
 
Zodyakta aslan 5.evi yönetir. 5.ev; yaratıcılık, sanat, aşk, flört ve eğlenceyi anlatır genel bağlamda. Aslanlar flört etmekte, aşk konularında çok iyidir. Gittiği zaman bir aslan, yerini aratır. Aslan burcu, eğlenmeye gidileceği zaman ilk aranan kişidir. Çok keyifli vakitler geçirtir insanlara. Aynı zamanda sanat alanlarına çok yatkınsın. Yaratıcılığını bulduğun zaman harika işler ortaya koyabilirsin. Sana Kristal Kuvars ve Yakut öneriyorum. Kuvars, gücünü ve canlılığını sürdürmene yardım ederken; Yakut, şansını katlayarak mutluluk ve güven verecek. 
 
 
Güneşi gökyüzünde göremediğin zaman kalbinde parladığını unutma.
[gap] [title style="bold-center" text="Aslan burcuna özel işler"] [ux_products slider_nav_style="simple" auto_slide="2000" cat="269"] [ux_products slider_nav_style="simple" auto_slide="2000" cat="337"]

İletişim formu