Boğa Burcu

Boğa Burcu
 
Burada klişe burç yorumları okumayacaksınız, burçların kendilerine has özelliklerini biliyorsunuz ya da binlerce farklı yerden hepsini okuyabilirsiniz. Ben burada mistik güçlerinden, doğal taşlarla uyum içerisine girdiklerinde neler yaşadıklarından uzunca zaman süren gözlem ve araştırmalarımdan bahsedeceğim.
 
 
Venüs’ün inatçı çocuğu boğa burcu; sevdiklerini sarıp sarmalayacak onları ne pahasına olursa olsun koruyacak kocaman bir yüreğin var. Gerçekten değer verdiklerini sahiplenmek arzun insanları yanında güvende hissettiriyor. Seni güvende hissettiren ise materyal zevkler. Zodyakta 2.evin yöneticisi boğadır. 2. Ev kazançlar, maddi varlıklar ve finansı sembolize eder. Maddi rahatlık ve güvence, hayatın lüks noktaları size zevk veriyor. Size Akik taşını öneriyorum. Akik taşı size bereket ve bolluk getirecek, aynı zamanda stresinizi azaltacak. Diğer bir önerim ise Labradorite; size huzurlu düşünceler ve ruhsal gelişiminizde yükselmek için bir yol açabilir. Labradorite için bazı ülkelerde “Yıldızların Tapınağı” dendiğini biliyor muydunuz? Kuzey ışıklarını boynunuzda izlemek ilginizi çekecektir… 
 
Sabrın ve inadın vücut bulmuş halisin. Koyduğun hedefe ulaşmak için çok sıkı çabalarsın. Ama hedefin gerçekten ilgini çekmeli değil mi? Yoksa kılını dahi kıpırdatmazsın. Boğalar yemeğe ve uykuya düşkündür. Lüksü dünyevi zevklerin hepsinde ararsın. Gölge tarafın ise bazen tembellik yapmak olabilir. Ben ise ilgini Zümrüt taşı ile çekmeyi umut ediyorum. Zümrüt taşı; kalp çakranı dengeleyecek, yaşama sevincini katlayacak ve bağlarını kuvvetlendirecektir. Zor sinirlenirsin ama sinirlendiğinde de kelimenin tam anlamıyla kırmızı görmüş boğa gibi olursun. Zümrüt bu konuda da sana yardımcı olacaktır. 
 
Kendine bak, en büyük hazineyi orada bulacaksın.
[gap] [title style="bold-center" text="boğa burcuna özel işler"] [ux_products cat="62" products="10"]

İletişim formu