İkizler Burcu

İkizler Burcu
 
Burada klişe burç yorumları okumayacaksınız, burçların kendilerine has özelliklerini biliyorsunuz ya da binlerce farklı yerden hepsini okuyabilirsiniz. Ben burada mistik güçlerinden, doğal taşlarla uyum içerisine girdiklerinde neler yaşadıklarından uzunca zaman süren gözlem ve araştırmalarımdan bahsedeceğim.
 
Çift ruh tek beden ikizler burcu; zekanla parıldıyorsun. Detaycı mantığın ve olayları hızlı anlayabilme kabiliyetinle öne çıkıyorsun. Düşüncelerin iç içe geçiyor değil mi? Kararsızlıkların, yol ayrımların bazen seni bunaltıyor belki de. Çevrendekileri de etkiliyor ani karar değişimlerin. Bazen tutarsız olabiliyorsun. İnsanlar tavırlarına anlam veremese de bazen senin en kuvvetli yanın iletişim becerin. Kendini ifade etmekte senden iyisi yok. Sana önerim, Ay taşıdır. Ay taşı kalp çakranın hafifçe aralanmasını sağlayacak ve duygusal gerilimini sakinleştirecek. 
 
Her şeyden konuşabilirsin, muhabbet edilmesi en zevkli insanlardan olabilirsin. İllaki ufak da olsa bir fikrin vardır herhangi bir konu için. Çok güçlü bir konuşmacısın. Sen Merkür’ün çocuğusun. Merkür gezegeninin adı Roma’nın ulak tanrısından gelir. Astrolojide Merkür iletişim gezegenidir. Çok güçlü bir konuşmacı olabilirsin. Espritüel yetenek de verir bazen. Pratik zekan hayret uyandırıcı gerçekten. Teknolojiyle aran iyidir senin. Sıfırdan dahi olsa kolayca işin içinden çıkar ve basitçe öğrenirsin. Gölge yanlarından biri ise dikkatinin çabuk dağılması olabilir. Zihnin o kadar hızlı çalışıyor ki dağılması da aynı şekilde kolaylaşıyor. Bir şeylerden çabuk sıkılman ve odağını kaybetmen bu yüzden. İletişimini güçlendirirken zihnini huzurlu tutması adına sana Safir taşını öneriyorum. Safir taşı boğaz çakranı dengede tutmaya da yardımcı olacaktır. Olaylara ve kişilere bazen fazla mantık çalıştırarak yaklaşabilirsin, bu da empati yapmanı zorlaştırabilir. Bunun için sana Kuvars öneriyorum. Negatif enerjiyi dağıtarak sevgi ve şefkat kanallarını açacaktır. 
 
Zihninin ufku ideallerine ulaşan yolda sana pusula olacaktır.
[gap] [title style="bold-center" text="İkizler Burcuna Özel İşler"] [ux_products cat="61"]

İletişim formu