Koç Burcu

Koç Burcu
 
Burada klişe burç yorumları okumayacaksınız, burçların kendilerine has özelliklerini biliyorsunuz ya da binlerce farklı yerden hepsini okuyabilirsiniz. Ben burada mistik güçlerinden, doğal taşlarla uyum içerisine girdiklerinde neler yaşadıklarından uzunca zaman süren gözlem ve araştırmalarımdan bahsedeceğim.
 

Zodyağın ilk çocuğu Koç; liderliğinle hayatında güzel işlere imza atarken yüksek enerjinle durmak bilmezsin. Hareketli ve hırslı bir bünyeye sahipsin. İsteklerine ulaşmak için her şeyi yapabilirsin. Ancak öfken yakıp kavurur her yeri. Çabuk parlar, kontrolü elden kaybedebilirsin zaman zaman. Öfkeni kontrol edebilmen ve yatıştırabilmen için bilgeliğin sembolü Kuvarsı öneriyorum sana. Kuvarsın insan üzerindeki çok yönlü yürüyüşüyle evrene gönderdiği sinyalin karşılığını alacaksın. Kuvarsı birkaç gün kullandıktan sonra onu bir süre kullanmadan güneş ışığı alacak şekilde bekletmen gerekir. Kötü enerjiyi bünyesinde toplayan kuvarsın arınmasını sağlamalısın. Zodyakta 1. evin yöneticisisin. 1. Ev benliği, amacı, öncelikleri, canlılığı ve motivasyonu kapsar. Sen kendini ortaya koyduğun sürece mutlu olacaksın. Motivasyonunu her zaman koru ve yapıcı benliği özümse. Sen dış dünyaya açılan kapısın. Girişkenliğinle aydınlatırsın. Enerjini ve canlılığını sağlıkla koruman adına sana Akik taşını öneriyorum. Aynı zamanda stresini azaltacaktır.

Yönetici gezegenin; adını Roma savaş tanrısından alan Mars’tır. Mars seni cesur, atılgan ve enerjik bir savaşçı yaparken otoriterliğin gölge yanını çalıştırıyor. Başkalarının üzerinde baskı kurmayı seven koç Strinle güzelleşir. Strin kendine olan güveni ve zarar verici eğilimlerini düzene sokar. Bu taş yağa enerji verir, kanın vücutta dolaşımını ve olumlu enerjilerin vücuda nüfuz etmesinde yardımcı olur. Eski zamanlarda ticaretle ilgilenen insanların kasalarında strin olurdu. Güzel getirileri olacağını göreceksin. Strin de Ametist gibi bulunduğunuz yerdeki negatif düşüncelerin senden gitmesini sağlayacaktır. Depresyon diye adlandırdığımız duygu bozukluklarına yardımcı olur. Alt karın çakrası strin gözünden görür.

Ateşin hiç sönmediği ruhunla bu dünyada iz bırakmak için varsın.

 
 
[gap] [title style="bold-center" text="Koç Burcuna Özel İşler"] [ux_products cat="61" products="10"]

İletişim formu