Kova

Kova Burcu
 
Burada klişe burç yorumları okumayacaksınız, burçların kendilerine has özelliklerini biliyorsunuz ya da binlerce farklı yerden hepsini okuyabilirsiniz. Ben burada mistik güçlerinden, doğal taşlarla uyum içerisine girdiklerinde neler yaşadıklarından uzunca zaman süren gözlem ve araştırmalarımdan bahsedeceğim.
 
Deneysel ve özgün yaşamayı bu kadar seven başka kimse görmedim. Sürekli fevri davranışların olmasına rağmen ayakların nasıl öyle yere basıyor anlamış değilim. Özgürsün, çok seversin aşk konusunda çektiğin sıkıntılar için sana Garnet(lal) ve Pembe kuvars önereceğim. Yıkıcı davranışların için de ay taşı. Garnet seni uyumlu insanlar tarafından ilgi çekici bir hale getirebilecekken Pembe kuvars da içindeki şevkati dışarı çıkaracaktır. Pembe kuvars yanınaki insanın sana fazlasıyla yaklaşmasını sağlayacaktır. Sabit fikirlisin, biraz daha etrafına bakabilirsin. Yeni bilgilerin sahibi olmayı seviyorsun, kuvars sana bu konuda yardımcı olacaktır. Metafiziksel anlamda kuvvetin ve kainatın sonsuz gücünü temsil eden kuvars taşıyıcısına bu konuda fazlasıyla yardımcı olur.
 
Eski çağlarda yağmur duaları için ve bilginlerin değneklerinde Kuvars kristalleri kullanılırdı. Düşünce formlarını hayata sokmaya çalışan kuvars seni bu konuda fazlasıyla derinleştirecektir. Mükemmel insanı aramıyoruz, hayatı yolunda yaşamaya çabalıyoruz.

 

 
 
[gap] [title style="bold-center" text="kova burcuna özel işler"] [ux_products cat="62"]

İletişim formu