Yay Burcu

Yay burcu
Burada klişe burç yorumları okumayacaksınız, burçların kendilerine has özelliklerini biliyorsunuz ya da binlerce farklı yerden hepsini okuyabilirsiniz. Ben burada mistik güçlerinden, doğal taşlarla uyum içerisine girdiklerinde neler yaşadıklarından uzunca zaman süren gözlem ve araştırmalarımdan bahsedeceğim.
İdeallerine fazlasıyla bağlısın, kolay kırılırsın ama kolay da affedersin. Fazlasıyla iyimsersin, bu seni çok kırıyor. Enerjin çok yüksek, seninle aynı ortamda bulunan insanların bunu anlaması mümkün olmuyor ama huzursuzluğun da yüzünden okunuyor. Jüpiter sayesinde şansın çoğunlukla yolunda gider. Eğer doğru yolları seçersen o yollar seni kesinlikle başarıya götürecektir, sadece birazcık yola odaklan. Zeki insanlardan hoşlanırsın ve zeki olmak da senin için büyük bir tutkudur. Yarışmalardan hoşlanırsın ve hızlı koşanın her zaman kazanacağını zannedersin ama çoğunlukla öyle olmaz. Hırslarını dinginleyip seni doğru yollara götürmesi için Ametist ve Akik öneriyorum. Ametist ruh halin Akik de Bedensel halin için.
Hayatı, yaşamayı fazlasıyla seversin, kendi izlerini bırakmak istiyorsun hayata. Hayat bitecek bunu kabul ediyorsun ama içinden değil. Etrafında sana faydalı insanlar biriktirmeyi seversin, olumsuz da olsa yaptıklarının arkasındasındır. Olumsuzlukları da hataları kabul etmelisin, Ametist sana bu konuda da yardımcı olacak. Mükemmel insanı yaratmaya çalışmıyoruz sadece hayatı kolay ve pozitif yaşanır kılmaya çalışıyoruz. Ametist sana çok iyi gelecektir.
[gap] [title style="bold-center" text="Yay Burcuna Özel işler"] [ux_products]

İletişim formu