Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Burada klişe burç yorumları okumayacaksınız, burçların kendilerine has özelliklerini biliyorsunuz ya da binlerce farklı yerden hepsini okuyabilirsiniz. Ben burada mistik güçlerinden, doğal taşlarla uyum içerisine girdiklerinde neler yaşadıklarından uzunca zaman süren gözlem ve araştırmalarımdan bahsedeceğim.

Zodyağın en anaç en babacan ruhlu burcu yengeç; senin gibi sevebilen var mı bu evrende? Sevdiklerine öyle güzel hissettirirsin ki ilginle ve şefkatinle bu zaman zaman alma-verme dengeni bozar. Kendinden taviz vermeye çok yatkınsın. Bazen bunun değerini bilen insanlarla tanıştığında muhteşem ilişkiler doğururken değerini bilmeyenler katastrofi yaratabilir. Sana önerim Kaplan Gözü ve Rutil Kuvarstır. Kaplan gözü düşünce berraklığı ve yüzündeki gülümsemeyi daha kalıcı hale getirirken Rutil Kuvars da sana ruhani dinginliği verecektir. Nostalji senden sorulur. Geçmişten sıyrılmak ve anda kalmak konusunda bu bazen problem yaşatabilir. Bunun için sana Aventurin taşını öneriyorum. Sınırlarını aşmana yardımcı olacak ve modası geçmiş kalıpları yıkmanı sağlayacak.

Astrolojide 4. evin yöneticisi konumundasın. 4. ev yuvadır. Herkesi sevebilecek ve sığdırabilecek bir kalbe sahip olmanız buradan gelir. Siz diğerleri için sıcak bir yuva olursunuz. Duygusallığınız buradan gelir, zaman zaman gölge yanı çalışırsa bir yengecin, alınganlığa sebebiyet verir. Kolayca kırılabilir olmak çevrenizin size daha dikkatli davranmasına yol açar. Yalnız başka birisi sevdiklerinizi üzmeye kalkışırsa içinizden tehlikeli bir aslan çıkabilir. Haritadaki bazı yengeç konumları erkeğe, romeo edası; kadına ise karşı konulamaz bir aura verir.

Yengeç burcunun yöneticisi Ay çok hızlı faz değiştirir. Bu yengeç burcunun doğasına yansır. En açık olduğunu düşündüğün zaman dahi çoğu şeyi saklıyor olursun. Gizem seni örten ikinci bir ten olur. Bazen aklın çabuk karışabilir ve duygusal olarak çok açık olduğun için negatif enerjiyi çabuk çekebilirsin. Bunun için sana Ametist ve Aytaşı öneriyorum. Ametist negatif enerjiyi temizlerken Aytaşı duygusal dalgalanmalarını ve sevgiyi kabul edişini dengeleyecek.

En karanlık hissettiğin anlarda dahi kalbinden süzülen Ay ışığına iyi bak, sana her daim yol gösterecek.

[gap] [title style="bold-center" text="Yengeç burcuna özel işler"] [ux_products cat="61"]

İletişim formu