• Faruk Özcan

  Tasarım, Üretim ve Fotoğraf çekimleri ile ilgileniyorum. Özel tasarımlar, evlilik teklifi için yüzükleriniz ve önemli günlerinizdeki özel çalışmalar ile ilgileniyorum.

 • Ceyda Sönmez

  Sade, Mıhlama ve Müşteri Hizmetleri ile ben ilgileniyorum. Yüzüklerdeki parmak ölçüsü tamirlerinizi ben düzenliyorum. Telefon ya da Mail ile bana ulaşırsanız bir sorun olduğunda size destek olmaktan mutluluk duyarım.

 • Hasan Efe Atmaca

  Ben takımın en genç üyesiyim, henüz 19 yaşımdayım. Çıraklık sürecinden geçiyorum, ustamın öğrettiklerini tekrarlıyorum. Cila, Tesviye, Kargo ve Siparişleriniz ile ilgileniyorum.

 • Ruby

  Ben de takımın neşe kaynağıyım, atölyemize uğradığınızda heyecandan havlarım, ama korkmayın zararsızım.

Communication

[gap] [row] [col span="6" span__sm="12"] [contact-form-7 id="3405"] [/desert] [col span="6" span__sm="12"]
Contact us

You can contact us immediately for all your questions about your purchases and works. (You can get answers to your questions much faster with Instagram Direct Message.)

E-Mail Address : info@mokoartdesign.com Phone: 0 (542) 183 93 69 [follow title="Social Media Accounts" style="fill" align="center" facebook="https://www.facebook.com/mokoartdesign/" instagram="https://www.instagram.com/mokoartdesign/ " twitter="https://twitter.com/MokoArtDesign" pinterest="https://tr.pinterest.com/mokoartdesign/"] [/desert] [/row]

Havale Bilgileri

FARUK ÖZCAN / FINANSBANK

TR75 0011 1000 0000 0038 5585 01

1- Hesap numarasına tutarı gönderiniz.

2- Ödeme dekontunu ve sipariş (ürün fotoğrafı) bilgilerinizi (adres, isim, telefon, yüzük ölçüsü-zincir uzunluğu) aşağıda belirtilen e-posta adresine iletiniz.

Ödeme teyidi alındıktan sonra, sipariş vermiş olduğunuz tasarım siparişiniz sonrası sizler için üretilir, 2-3 iş gününde kargonuz yola çıkar ve size mail ile takip numarası gönderilir^^

E-POSTA ADRESİ : info@mokoartdesign.com